2 3 4
Historia opalania

Historia opalania

Czy wiesz, że aż do XX wieku opalenizna kojarzona była z najniższymi sferami społecznymi? To dlatego, że robotnicy podczas wyczerpującej pracy najszybciej i najintensywniej się opalali. Z kolei ludzie reprezentujący wyższe sfery starali się za wszelką cenę ukrywać skórę przed słońcem.

Składniki kosmetyków

Składniki kosmetyków

Poznaj działanie składników zawartych w produktach naszej marki. Znajdziesz wśród nich takie, które mają właściwości brązujące, nawilżające, regenerujące, antycellulitowe oraz ujędrniające. Wybierz najlepszy zestaw dla Twojej skóry.

Moja pierwsza wizyta w solarium

Moja pierwsza wizyta w solarium

Pierwsza wizyta w solarium może okazać się stresującym przeżyciem, jeżeli nie posiada się odpowiedniej wiedzy. Najczęściej pojawiające się pytania to te dotyczące długości i częstotliwości seansów oraz odpowiednich kosmetyków.

Opalanie w solarium – Mity/Fakty

Opalanie w solarium – Mity/Fakty

Bez względu na to, czy korzystasz z solarium regularnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tego typu opalaniem – warto zapoznać się z naszym artykułem, w którym obalamy największe solaryjne mity.

Co daje ci opalanie?

Co daje ci opalanie?

Dlaczego się opalasz? Na to pytanie większość osób odpowiedziałoby w następujący sposób: Opalam się, by uzyskać piękny, brązowy odcień skóry. Czy jednak poza estetycznymi walorami, opalanie nie ma innych zalet? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Przełom w opalaniu!

Przełom w opalaniu!

Opalanie gumą balonową, mleczną czekoladą i słodkim cappuccino? Tak, to jest możliwe! Odkryj zaskakującą innowację w dziedzinie opalania i przekonaj się na własnej skórze. Ja już sprawdziłam i jestem zachwycona!

Przyspieszacze i bronzery kontra samoopalacze

Przyspieszacze i bronzery kontra samoopalacze

Ludzie kierują się stereotypami we wszystkich dziedzinach swojego życia. Dlatego nie dziwi fakt, że funkcjonują one także w sferze opalania. W dzisiejszych czasach bardzo często stawia się znak równości między przyspieszaczami i bronzerami a samoopalaczami. Czy jednak właściwie?

Po czym poznać dobre solarium?

Po czym poznać dobre solarium?

Każde solarium jest inne nie tylko pod względem wystroju, oferowanych kosmetyków i przygotowanego cennika, ale także  pod względem personelu obsługującego. Z własnego  doświadczenia wiem, że nie wszędzie można spotkać  profesjonalnie wyszkolonych i przygotowanych pracowników. Na  co zwrócić uwagę, by ustrzec się od niekompetencji innych? Po  czym poznać dobre solarium?

Opalanie na słońcu a opalanie w solarium

Opalanie na słońcu a opalanie w solarium

Copyright © Onyx Products, Inc. 2017.
All rights reserved.