2 3 4

Przyspieszacze i bronzery kontra samoopalacze

Ludzie kierują się stereotypami we wszystkich dziedzinach swojego życia. Dlatego nie dziwi fakt, że funkcjonują one także w sferze opalania. W dzisiejszych czasach bardzo często stawia się znak równości między przyspieszaczami i bronzerami a samoopalaczami. Czy jednak właściwie?

Samoopalacze to środki kosmetyczne, których celem jest nadanie skórze brązowego kolorytu bez naświetlania promieniami UVA i UVB. Imitują one efekt naturalnej opalenizny, jednak nie pobudzają skóry do produkcji melaniny. Skóra po nałożeniu takiego preparatu nie jest odporna na promieniowanie słoneczne, dlatego mimo wszystko należy używać kremów i balsamów z filtrem. Podstawową wadą samoopalaczy jest to, że nierównomiernie nałożone pozostawiają nieestetyczne smugi i plamy na ciele, które niestety nie tak łatwo usunąć. Ponadto, przez długi czas od ich nałożenia odczuwa się dyskomfort związany z nieprzyjemnym zapachem.

Przyspieszacze i bronzery firmy ONYX to specjalnie przygotowane balsamy do opalania w solarium, które pomagają uzyskać niemal natychmiastowy efekt naturalnie wyglądającej, pięknej, złocisto – brązowej opalenizny. Podstawową cechą, która odróżnia je od samoopalaczy jest to, że by zobaczyć ich efekt należy wystawić ciało na promieniowanie UV. Dopiero po wizycie w solarium, skóra zaczyna reagować. Dodatkowymi atutami takich środków jest to, że nawilżają, odżywiają i uelastyczniają skórę, jednocześnie przygotowując ją do zabiegu opalania. Skóra jest zabezpieczona przed poparzeniami i podrażnieniami. Ponadto, ich stosowanie przyspiesza proces brązowienia skóry, skracając jednocześnie ilość i długość seansów opalania w solarium. Co więcej, są bezpieczne w stosowaniu, gdyż nie pozostawiają plam i zacieków na skórze, a ich dodatkowym atutem jest piękny, odświeżający zapach.

Pozwól sobie na odrobinę luksusu i  nigdy więcej nie narażaj się na poparzenia, zacieki i nieprzyjemny zapach!!!

Copyright © Onyx Products, Inc. 2017.
All rights reserved.