2 3 4

Składniki kosmetyków

Poznaj działanie składników zawartych w produktach naszej marki. Znajdziesz wśród nich takie, które mają właściwości brązujące, nawilżające, regenerujące, antycellulitowe oraz ujędrniające. Wybierz najlepszy zestaw dla Twojej skóry.

DHA – Organiczny związek chemiczny z grupy węglowodanów. Brązowienie skóry po zastosowaniu kosmetyku z DHA jest wynikiem reakcji z aminokwasami zawartymi w naskórku.

ERYTRULOZA – Cukier o podobnym działaniu jak DHA. Obecnie najczęściej łączy się obie te substancje, by uzyskać pełniejszy efekt.

MELANINA ROŚLINNA – Substancja pozyskiwana z roślin, będąca odpowiednikiem barwnika w ludzkiej skórze. Przyspiesza pigmentację skóry.

OLEJ MAKADAMIA – Olej pozyskiwany z orzechów makadamia, ma silne właściwości nawilżające i regenerujące.

KWAS HIALURONOWY – Kwas, który jest jednym z najważniejszych elementów skóry. Odpowiada za jej prawidłowe nawilżenie.

OLEJ Z KONOPI – Olej ten posiada intensywne właściwości nawilżające i odżywcze. Korzystnie wpływa na wygląd i strukturę skóry.

MASŁO SHEA – Masło silnie odżywia, nawilża i uelastycznia skórę dzięki zawartości witamin A, E i F.

KOFEINA – Kofeina pobudza mikrocyrkulację w skórze, dzięki czemu poprawia jej koloryt. Posiada także właściwości antycellulitowe.

ANTYOKSYDANTY – Antyoksydanty to naturalne substancje, które usuwają z organizmu nadmiar wolnych rodników, przez co spowalniają procesy starzenia się skóry.

PANTENOL – Pantenol poprawia nawilżenie skóry, dzięki czemu staje się ona miękka i elastyczna. Posiada również właściwości regeneracyjne.

MATRIXYL 3000TM – Poprawia strukturę skóry i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu.

Copyright © Onyx Products, Inc. 2017.
All rights reserved.