POKAŻ STRONĘ
4 pomysły na prezenty walentynkowe dla niej i dla niego

Szukasz pomysłu na walentynki dla swojej drugiej połówki? Miłość i słońce to idealny duet! Jeśli oboje jesteście miłośnikami opalania, nie musisz dłużej szukać. Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze pomysły na walentynkowe prezenty.

Co na prezent dla niej?

Kobietom zależy na pięknym wyglądzie. Olśniewająca opalenizna, rozświetlona cera oraz jędrna skóra – to coś, na co z pewnością zwrócą uwagę. Jeśli chcesz sprostać ich oczekiwaniom, wybierz profesjonalne kosmetyki do opalania w solarium, a gwarantujemy, że wszystkie z powyższych wymagań zostaną spełnione.

Jaki balsam do opalania dla kobiet?

SHE to przyspieszacz brązujący z innowacyjną formułą B-Shape, która poprawia kształt sylwetki oraz działa ujędrniająco na skórę. Olej tamanu, znany jako „olej bogów”, wspomaga odpowiednie nawilżenie skóry, a ekstrakty z brzoskwini i melona czynią cerę piękną i promienną. Nie zapominajmy jednak o pięknej opaleniźnie, którą gwarantują składniki brązujące i przyspieszające.

A dla kobiet wyjątkowo odważnych, polecamy tingiel do opalania w solarium. Dzięki Very Sexy Legs nie ma rzeczy niemożliwych – to kosmetyk do opalania nóg i miejsc, które zwykle są oporne na działanie lamp solaryjnych. Tingle do opalania działają rozgrzewająco na skórę, dzięki czemu proces powstawania opalenizny jest dużo szybszy. Poza tym zapewniają intensywne nawilżenie i odżywienie skóry.

Co na prezent dla niego?

Niech Was pozory nie mylą – mężczyźni również bardzo często podchodzą surowo do swojego wyglądu. Zależy im na szybkiej opaleniźnie oraz intensywnych efektach opalania. Pamiętajcie, że opalenizna optycznie wysmukla sylwetkę oraz podkreśla zarys mięśni. Oprócz tego, nasi Panowie są żądni wrażeń, dlatego strzałem w dziesiątkę będą dla nich tingle do opalania.

Jaki balsam do opalania dla mężczyzn?

Dla mężczyzn, którzy oprócz silnych właściwości brązujących, doceniają właściwości pielęgnacyjne, polecamy HE. To przyspieszacz brązujący z kompleksem Pronalen Sport Re-Energizer, który dba o właściwy poziom makroelementów w skórze. Oprócz tego balsam ten szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze – Panowie, wiemy jak tego nie lubicie!

Wspominaliśmy już o kosmetykach z efektem tingle, więc nie mogło ich zabraknąć. Jednym z nich jest V8tingiel do opalania z technologią uwidaczniającą zarys mięśni. Balsam ten przyspiesza proces opalania oraz działa ujędrniająco na skórę. Czego chcieć więcej?

Drugi balsam 50% taniej!

Powiedzieliśmy A, teraz czas powiedzieć B! Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę – idealny zestaw dla par. Wybierz HE, SHE, V8 lub Very Sexy Legs, a drugi zgarniesz aż 50% taniej. Miksuj dowolnie! Ty jesteś miłośniczą naturalnej opalenizny, a Twój ukochany z kolei jest fanem tingli? W takim razie zestaw SHE i V8 będzie dla Was idealny. 

[KLIKNIJ]

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem