POKAŻ STRONĘ
Czy bronzery do opalania w solarium naprawdę działają?

Bronzery to jedne z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych kosmetyków do opalania w solarium. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Ich działanie widoczne jest niemal od razu po aplikacji balsamu, a jeszcze lepsze efekty uzyskują w duecie z lampami UV – pogłębiają czekoladowy odcień skóry. Jaki bronzer do opalania wybrać? Oto 5 najlepszych bronzerów do opalania w solarium.

Jak działają bronzery do opalania w solarium?

Bronzery to kosmetyki do opalania w solarium bogate w naturalne składniki brązujące, takie jak DHA i erytruloza, które powodują natychmiastowy efekt hebanowej opalenizny. Nie zawierają barwników. Produkty te sprawiają, że ciało wygląda zdrowo i jest równomiernie opalone. Kto może stosować bronzery do opalania? Każdy – są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników solarium. Czy bronzery działają bez pomocy lamp solaryjnych? Tak – bronzery od razu zabarwią Waszą skórę, jednak użyte podczas wizyty w solarium z pewnością podbiją i utrwalą uzyskany kolor. Możecie też dodać bronzer do swojego ulubionego balsamu nawilżającego, dzięki czemu stworzycie oryginalny produkt do codziennej pielęgnacji ciała. Większość z nich zawiera już składniki odżywcze. Wystarczy tylko wybrać idealny bronzer dla siebie! Jeśli chcecie wzmocnić efekt swojej opalenizny i kompleksowo zadbać o swoją skórę, powinniście niezwłocznie sięgnąć po bronzery do ciała.

Najlepsze bronzery do opalania w solarium

Trzeba pamiętać, że istnieje wiele kategorii bronzerów do opalania w solarium. Wyróżniamy zarówno czarne bronzery, jak i takie, które charakteryzują się białym kolorem balsamu. W ofercie naszego sklepu można znaleźć również bronzery w formie serum do opalania, przyspieszacze brązujące oraz bronzery z efektem tingle. Jaki bronzer wybrać? Zdecydujcie sami!

Black Caviar to jeden z najsilniejszych black bronzerów. Nic dziwnego, że szybko zyskał popularność i uwielbienie klientów. Dzięki innowacyjnej formule Multi-X Bronzing zapewnia wielopoziomową moc brązującą. Co to znaczy? Oznacza to, że efekty opalania są widoczne od razu po aplikacji balsamu i sesji opalania, ale odcień opalenizny pogłębia się jeszcze kilka godzin po wizycie w solarium. Ostateczny efekt będzie więc dużo mocniejszy niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Oprócz tego balsam działa odżywczo na skórę, poprawiając poziom jej nawilżenia oraz nadając jej niezwykłej gładkości. To must-have dla każdego, kto chce zachwycić fantastycznym brązem.

Black Porcelain to absolutny hit na rynku balsamów do opalania w solarium. Niech nie zwiedzie Was nazwa „Porcelain” – mimo białego koloru balsamu, zapewnia on ciemną i głęboką opaleniznę. Składniki brązujące, takie jak DHA, erytruloza i juglon, wzmacniają intensywność opalenizny, a ekstrakty z czarnej perły, aloesu i miodu dbają o odpowiednią kondycję skóry. Wykorzystajcie w stu procentach sesję opalania i spróbujcie czegoś zupełnie nowego – bronzera z formułą „White-To-Dark”.

Przypominamy, że tylko teraz wszystkie balsamy z kategorii Black Bronzers dostępne są aż 20% taniej z kodem rabatowym BLACK20! Więcej przeczytacie TUTAJ!

Jeśli mowa o białych bronzerach, nie sposób nie wspomnieć o Tanning Serum, czyli innowacyjnym bronzerze w formie serum do ciała, które nie dość, że wzmacnia intensywność opalenizny, to jeszcze przedłuża efekty opalania. Jego unikalna formuła pozostawia skórę jedwabiście miękką. Niewątpliwą zaletą tego kosmetyku, oprócz spektakularnych właściwości, jest jego opakowanie – dzięki aplikatorowi typu airless nie zmarnujecie ani grama produktu.

Wśród kosmetyków do opalania w solarium znajdziecie także przyspieszacze brązujące. Stanowią one idealne połączenie składników znajdujących się w przyspieszaczach i bronzerach. Dzięki temu można znacznie zredukować czas sesji opalania, przy jednoczesnej pewności o osiągnięciu satysfakcjonujących rezultatów. Takim kosmetykiem jest Magnifique – luksusowy przyspieszacz brązujący gwarantujący hebanową opaleniznę w mgnieniu oka. Zawiera on innowacyjny kompleks Push-Up, który pozytywnie wpływa na walkę z cellulitem i poprawę jędrności ciała.

W tym roku bardzo głośno było o Magmie – potrójnym bronzerze do opalania z efektem tingle dla zaawansowanych użytkowników solarium. Duża ilość naturalnych bronzerów – DHA i erytrulozy – gwarantuje ciemne i progresywne efekty brązujące już po jednej sesji opalania. Czy powoduje pieczenie? Tak, jednak jest to uczucie charakterystyczne dla kosmetyków z efektem tingle i nie trzeba się go obawiać. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kosmetykach z efektem tingle – czym są i jak działają – zapraszamy do lektury TUTAJ.

Jaki bronzer do opalania w solarium wybrać?

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem solarium, bronzery to najlepszy wybór, aby zacząć swoją przygodę z kosmetykami do opalania. Od Ciebie zależy jednak, jaki bronzer wybierzesz – czarny czy biały bronzer; serum, a może przyspieszacz brązujący? Jeśli nie jesteś zdecydowany – odpowiedz na pytanie, jaki efekt chcesz uzyskać oraz na jakich właściwościach dodatkowych Ci zależy. Jeśli natomiast jesteś miłośnikiem solarium i szukasz dodatkowych wrażeń – polecamy Ci bronzery z efektem tingle. Masz pytania lub wątpliwości – pisz do nas. Pomożemy Ci wybrać idealny bronzer do opalania w solarium!

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem