POKAŻ STRONĘ
Jak szybko się opalić?

Czy też należysz do grona osób, które szukają w internecie sposobu na szybką i piękną opaleniznę? Brakuje Ci czasu na opalanie na słońcu, masz opory przed korzystaniem z solarium, a samoopalacz kojarzy Ci się z plamami i skórą w kolorze pomarańczy? Dla wszystkich, którzy choć raz wpisali w wyszukiwarce pytanie "jak szybko się opalić?" mamy porcję rzetelnych informacji i sprawdzone sposoby na idealną opaleniznę w krótkim czasie.

 

Opalona kobieta na plaży sylwetka

 

JAK SIĘ (NIE) OPALAĆ

Zacznijmy od tego, co jest najgorszym pomysłem na uzyskanie opalenizny w tzw. ekspresowym tempie. Jak w wielu przypadkach, pośpiech i przesada mogą doprowadzić tylko do frustracji i efektów zupełnie innych niż te, których się oczekuje. Z naszego doświadczenia wiemy, że w solariach często pojawiają się klienci, którzy proszą o seans na urządzeniu z najmocniejszymi lampami bez stosowania odpowiednich kosmetyków i wydłużony czas opalania, by uzyskać ciemną opaleniznę, na przykład przed zbliżającą się uroczystością. Połączenie tych trzech elementów to najprostsza droga do poparzeń i nieestetycznego wyglądu skóry. Podobny efekt będzie konsekwencją ekspozycji ciała na słońcu w godzinach okołopołudniowych, bez używania kosmetyków z filtrem. O wymarzoną opaleniznę trudno także wtedy, kiedy w pośpiechu aplikujemy przypadkowy balsam brązujący lub samoopalacz. Jak w takim razie działać, by ładna opalenizna pojawiła się szybko, ale w bezpieczny sposób? Odpowiedzi na to pytanie i nasze porady znajdziesz poniżej.

 

Opalone nogi kobiety

 

SZYBKA I TRWAŁA OPALENIZNA Z SOLARIUM

Choć to stwierdzenie może wydawać się sprzeczne z tym, co napisaliśmy powyżej, to są pewne sposoby na to, by po wyjściu z solarium cieszyć się wymarzoną opalenizną. Załóżmy scenariusz, że za kilka dni wybierasz się na ważną imprezę. Urlop dopiero za kilka tygodni, a z tą letnią sukienką nic nie komponuje się tak dobrze, jak muśnięta słońcem skóra. Co zrobić w takiej sytuacji? Okres kilku dni pozwoli Ci na dwu-, maksymalnie trzykrotne skorzystanie z solarium. Dlaczego? A dlatego, że konieczne jest zachowanie około 48-godzinnego odstępu między sesjami, by skóra zdążyła się zregenerować, a opalenizna utrwalić. I tutaj pojawia się obawa, że tak mała liczba wizyt na solarium nie wystarczy, by mieć tę idealną opaleniznę. Z pomocą przychodzi nasz trick numer jeden, czyli wspomaganie opalenizny balsamem do opalania w solarium. Choć nadal czasami niedoceniane, profesjonalne kosmetyki solaryjne mogą zdziałać wiele. Dzieje się to za sprawą składników przyspieszających powstawanie opalenizny oraz wzmacniających jej odcień; to właśnie dlatego najczęściej dzielimy je na dwie kategorie, którymi są przyspieszacze i bronzery.

Więcej na temat rodzajów odpowiednich kosmetyków do opalania w solarium znajdziesz tutaj: [KLIK].

Pamiętając jednak o naszym scenariuszu weekendowej imprezy i bardzo ograniczonym czasie, musimy sięgnąć po coś, co zadziała ze zdwojoną siłą. W takiej roli sprawdzą się przyspieszacze brązujące, Black Bronzery oraz kosmetyki z efektem tingle. Działanie przyspieszaczy brązujących polega na połączeniu komponentów z przyspieszaczy z tymi z bronzerów, co daje im moc zarówno przyspieszania procesu opalania, jak również zintensyfikowanie ciemnego odcienia skóry. Innymi słowy, przyspieszacze są rozwiązaniem typu 2 w 1, co jest gwarancją wzmocnienia efektu opalania podczas każdej wizyty w solarium. A jeśli chcesz, by Twoja skóra po opalaniu była ciemniejsza niż dotychczas, wybierz któryś z naszych bestsellerowych Black Bronzerów, które pełne są składników wzmacniających odcień opalonej skóry. Do zadań specjalnych, czyli ekspresowej opalenizny, polecamy także TS, czyli rewolucyjne serum łączące w sobie właściwości aż pięciu składników, które pozwolą Ci odkryć zupełnie nowy wymiar opalania. A jeśli Twoja skóra lubi efekt rozgrzewający i nie należy do zbyt wrażliwych, to możesz spróbować naszych balsamów z efektem tingle. Mrowienie i ciepło towarzyszące opalaniu z V8, Hot Action lub Very Sexy Legs to oznaki tego, że proces opalania przebiega intensywniej niż zwykle.

  

Pianka samoopalająca

 

SAMOOPALACZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Jeśli z jakichś powodów nie możesz korzystać z opalania na słońcu lub w solarium, to dobra wiadomość jest taka, że mamy dla Ciebie świetną alternatywę. Idealną opaleniznę możesz uzyskać z naszymi naturalnymi piankami samoopalającymi No-Lie Natural Self-Tanning Mousse. Są dostępne w dwóch odcieniach (Light/Medium i Medium/Dark), a co ważne, dla efektu perfekcyjnie równomiernej opalenizny wystarczy zaledwie kilka godzin. Ogromnie cieszą nas opinie klientek, które przyznają, że po raz pierwszy samoopalacz nie sprawia im żadnych problemów przy aplikacji, pięknie pachnie, a uzyskana opalenizna wygląda bardzo naturalnie. Naturalny jest także skład produktu, ponieważ pełen jest składników w 100% naturalnego i organicznego pochodzenia.

Tutaj dowiesz się, jak w kilku krokach uzyskać piękną opaleniznę z samoopalaczem w piance: [KLIK].

 

Jesteśmy przekonani, że przydadzą Ci się nasze sposoby na skuteczne (i bezpieczne) opalanie last-minute. Na koniec przypominamy, że opalenizna wygląda najlepiej, gdy dbasz o swoją skórę, więc pamiętaj o jej pielęgnacji po każdym opalaniu, bez względu na to, który jego rodzaj wybierzesz. A w razie jakichkolwiek pytań dotyczących opalania jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem