POKAŻ STRONĘ
Kosmetyki do solarium - przyspieszacz a bronzer

Kategorie kosmetyków solaryjnych

Profesjonalne preparaty do stosowania w solarium sprawiają, że opalanie przebiega znacznie efektywniej. Co więcej, dzięki nim skóra prezentuje się jeszcze ładniej. Jesteś nowicjuszem w temacie korzystania z solarium? Nie wiesz, czym charakteryzują się bronzery, przyspieszacze i przyspieszacze brązujące? Nie martw się, wszystko dokładnie Ci wytłumaczymy.

 

Kosmetyki z efektem Tingle

Są to kosmetyki do solarium, które w swoich formułach uwzględniają substancje wywołujące efekt zaczerwienienia skóry. Na skutek ich działania dochodzi do zwiększenia przepływu krwi i lepszego wchłaniania substancji aktywnych. Wszystko to sprawia, że sam proces opalania zachodzi szybciej. Istotne jest to, że produkty te przeznaczone są wyłącznie dla zaawansowanych użytkowników. Doskonałym przykładem preparatu należącego do tej kategorii jest balsam Very Sexy Legs.

 

Przyspieszacze opalania

Kolejną ważną grupę kosmetyków solaryjnych stanowią przyspieszacze opalania. Są to jedne z naszych najdelikatniejszych kosmetyków, które nie pozostawiają plam na skórze. W produktach tych uwzględnia się specjalne kompozycje, które pomagają osiągnąć podstawową opaleniznę. Najczęściej też mają bardzo dużą ilość składników nawilżających, które sprawiają, że efekty opalania utrzymują się na dłużej. Jednym z produktów należących do tej grupy jest przyspieszacz Booster. Preparat, poza podstawowymi właściwościami, wyróżnia się bogactwem witamin A, C, D i E i kawasów tłuszczowych, które pomagają uzyskać zdrowy, młodzieńczy wygląd skóry.

 

Tanned Girl on the Beach

 

Bronzery

W solarium często stosuje się też bronzery. Dzięki nim w bardzo krótkim czasie można cieszyć się fantastycznym efektem czekoladowej skóry. Dla lepszych rezultatów warto sięgnąć po kosmetyki niepozostawiające smug. W ten sposób unikniesz ryzyka nierównomiernej lub nieestetycznej i pomarańczowej opalenizny. Taki bez wątpienia jest bronzer Happy, który zapewni Ci satysfakcjonujący odcień brązu, a także przyniesie więcej radości. Produkt zawiera innowacyjną formułę SKINUPHORIA, która stymuluje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Co więcej, ma też działanie antystresowe i odprężające.

 

Przyspieszacze brązujące

Wśród kosmetyków na solarium znajdziemy także przyspieszacze brązujące. Cieszą się one dużą popularnością, ponieważ dobrze nawilżają i pozwalają utrzymać efekt opalenizny na dłużej. Stanowią idealne połączenie składników znajdujących się w przyspieszaczach i bronzerach. Dzięki temu czas spędzony na sesjach w solarium może być krótszy, a rezultat opalenizny głębszy i bardziej satysfakcjonujący. Z tej kategorii mamy dla Ciebie kosmetyk Ultime - przyspieszacz brązujący ze specjalnie dobranymi składnikami brązującymi i pielęgnującymi skórę. Pozwoli Ci na potrójne wzmocnienie opalenizny w bardzo krótkim czasie. Ekstrakt z czarnej perły zadba o odżywienie i piękny wygląd Twojej skóry, natomiast aloes i witamina E złagodzą podrażnienia, nawilżą i poprawią jej elastyczność. Velvet Touch Oil, łączący w sobie oleje monoi, kokosowy i makadamia, nada skórze jedwabistą gładkość i miękkość.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem