Pokaż pasek boczny
Kategorie kosmetyków - dowiedz się wszystkiego!

Kategorie kosmetyków solaryjnych

Profesjonalne preparaty do stosowania w solarium przyczyniają się do tego, że opalanie przebiega znacznie efektywniej. Co więcej, sprawiają, że skóra prezentuje się jeszcze ładniej. Jesteś nowicjuszem w tym temacie? Nie wiesz, czym charakteryzują się bronzery, przyspieszacze, przyspieszacze brązujące i kremy do twarzy? Nie martw się, bo w tym artykule wszystko dokładnie Ci wytłumaczymy.

 

Kosmetyki z efektem Tingle

Są to kosmetyki solaryjne, które w swoich formułach uwzględniają substancje, które wywołują efekt zaczerwienienia skóry. W rezultacie tych właściwości dochodzi do zwiększenia przepływu krwi i lepszego wchłaniania substancji aktywnych. Wszystko to sprawia, że sam proces opalania zachodzi szybciej. Istotne jest to, że produkty te przeznaczone są wyłącznie dla zaawansowanych użytkowników. Doskonałym przykładem preparatu należącego do tej kategorii jest balsam Very Sexy Legs.

 

Przyspieszacze opalania

Kolejną ważną grupę kosmetyków solaryjnych stanowią przyspieszacze opalania. Są to jedne z naszych najdelikatniejszych kosmetyków, które nie pozostawiają plam na skórze. W produktach tych uwzględnia się specjalne kompozycje, które pomagają osiągnąć podstawową opaleniznę. Najczęściej też mają bardzo dużą ilość składników nawilżających, które sprawiają, że opalenizna utrzymuje się na dłużej. Pozwalają także zachować efekt muśniętego słońcem ciała na dłużej. Jednym z produktów należących do tej grupy jest kosmetyk Booster. Preparat poza podstawowymi właściwościami wyróżnia się bogactwem witamin A, C, D i E i kawasów tłuszczowych, które pomagają uzyskać młodzieńczy wygląd skóry.

 

Tanned Girl on the Beach

 

Bronzery

W solarium często stosuje się też tak zwane bronzery. Dzięki nim w bardzo krótkim czasie można cieszyć się fantastycznym efektem czekoladowej skóry. Dla lepszych rezultatów warto sięgnąć po kosmetyki niepozostawiające smug. W ten sposób unikniesz ryzyka nierównomiernej lub nieestetycznej, pomarańczowej opalenizny. Taki bez wątpienia jest bronzer Happy. Nie tylko zapewni Ci satysfakcjonujące rozwiązanie, ale także przyniesie więcej radości. Produkt stymuluje bowiem wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Co więcej, ma też działanie przeciwstresowe i odprężające.

 

Przyspieszacze brązujące

Ostatnią ważną kategorię kosmetyków solaryjnych stanowią przyspieszacze brązujące. Produkty dobrze nawilżają i pozwalają utrzymać efekt opalenizny na dłużej. Stanowią one idealne połączenie składników znajdujących się w przyspieszaczach i bronzerach. Dzięki temu czas spędzony na sesjach w solarium może być krótszy, a rezultat opalenizny głębszy i bardziej satysfakcjonujący. Z tej kategorii mamy dla Ciebie kosmetyk Ultime - przyspieszacz brązujący ze specjalnie dobranymi składnikami brązującymi i pielęgnującymi skórę. Pozwoli Ci na potrójne wzmocnienie Twojej opalenizny w bardzo krótkim czasie. Ekstrakt z czarnej perły zadba o odżywienie i piękny wygląd Twojej skóry, natomiast aloes i witamina E złagodzą podrażnienia, nawilżą i poprawią elastyczność skóry. Velvet Touch Oil, łączący w sobie oleje monoi, kokosowy i makadamia, nada skórze niebiańską gładkość i miękkość.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem