Pokaż pasek boczny
Moje tatuaże w solarium - Tattoo - NOWOŚĆ w ofercie Onyx®

Opalanie w solarium i ochrona tatuażu? Tak, teraz to możliwe!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom, którzy chcą mieć cudowną opaleniznę i jednocześnie zadbać o atrakcyjny wygląd i bezpieczeństwo tatuaży, stworzyliśmy rewolucyjny kosmetyk TATTOO Power Bronzer with Tyrosine and Ink-Care Formula.

Opalanie i pielęgnacja

Połączenie bronzerów i tyrozyny umożliwia uzyskanie głębokiego, ciemnego odcienia opalenizny w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo, by zadbać o odżywienie, nawilżenie i idealną miękkość skóry, Tattoo jest wzbogacony o moc ekstraktów m. in. z aloesu i jaśminu. Jednak to, co wyróżnia Tattoo spośród innych produktów do opalania w solarium, to kompleks Ink-Care.

NOWOŚĆ w ofercie Onyx®

Jak to działa?

 

Dekoloryzacja tatuaży jest w głównej mierze spowodowana przez procesy fotochemicznego utleniania. Głównym czynnikiem tego procesu są wolne rodniki, a w szczególności reaktywny rodnik hydroksylowy, który niszczy cząsteczkę barwnika i prowadzi do odbarwiania tatuażu. Wydajność procesu dekoloryzacji i jego szybkość zależą między innymi od wartości stałej szybkości rodnika z cząsteczką barwnika oraz od wydajności procesu jego powstawania. Zawarte w Tattoo olej sezamowy oraz olej tamanu zapobiegają procesowi fotochemicznego utleniania, a ekstrakty z pięciu owoców (brzoskwini, melona, granatu, winogron oraz awokado) zwalczają powstałe wolne rodniki, tym samym zapobiegając blaknięciu zarówno czarnych, jak i kolorowych barwników.

Co sprawia, że kosmetyk Tattoo to idealne rozwiązanie dla Ciebie?

Jeśli jesteś fanem ciemnej opalenizny, lubisz swoje tatuaże, cenisz sobie pielęgnację skóry na wysokim poziomie i lubisz ciepłe, wakacyjne, owocowe zapachy, Tattoo jest produktem idealnym dla Ciebie. Niech tatuaż i piękna opalenizna będą najpiękniejszymi ozdobami Twojego ciała.

Zostaw komentarz