POKAŻ STRONĘ
kobieta opala się w solarium

Ciało delikatnie muśnięte brązem wygląda bardzo ładnie. Co więcej, opalenizna delikatnie wysmukla sylwetkę. Jednakże, aby ten efekt osiągnąć, trzeba dobrze przygotować się do tego procesu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy cztery porady dotyczące opalania w solarium. Dzięki temu nie tylko osiągniesz satysfakcjonujący efekt, zadbasz o swoje zdrowie, ale także sprawisz, że wymarzony kolor dłużej utrzyma się na skórze.

O czym należy pamiętać podczas opalania w solarium?

Po pierwsze musisz pamiętać o tym, że ogólne wyniki zależą od tego, co masz na sobie podczas sesji opalania. Wybieraj zatem wygodną bieliznę. Ponadto, w ten sposób zabezpieczysz się także przed podrażnieniami czy poparzeniami. Wynika to z tego, że skóra w miejscach intymnych jest bardziej wrażliwa.

Po drugie pamiętaj o okularkach. Jest to bardzo ważne, gdyż promieniowanie bez odpowiedniego zabezpieczenia jest bardzo niezdrowe dla oczu, w przypadku, gdy nie ochronisz ich w odpowiedni sposób. Musimy pamiętać o tym, że ludzkie oko nie posiada możliwości samoistnego stworzenia komórek melaniny, przez co nie może chronić się przed promieniowaniem, tak jak np. skóra. 

Musisz znać również swój typ skóry. Jest to niezwykle istotna kwestia, gdyż wiedza ta pozwoli Ci wskazać poziom wrażliwości na opalanie. Chodzi to przede wszystkim o indywidualny fototyp, czyli wrodzoną ilość melaniny. Jest to pigment odpowiedzialny za zmianę koloru skóry pod wpływem promieniowania. Określa zatem łatwość opalania i niebezpieczeństwo powstania oparzeń. Gdy będziesz znać typ swojej skóry, skuteczniej dostosujesz długość sesji w solarium i lepiej zadbasz o swoje zdrowie.

 

Kobieta na solarium

 

Stosuj profesjonalne kosmetyki dedykowane do opalania w solarium

Ostatnią ważną kwestią do zapamiętania, jeśli chodzi o opalanie w solarium, jest stosowanie profesjonalnych kosmetyków. Preparaty te zapewniają dobrą ochronę i intensywnie pielęgnują skórę. Dają fantastyczne efekty i sprawiają, że piękny czekoladowy kolor pozostaje na dłużej. Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy cudowne balsamy, które sprawią, że efekt przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. Jednym z nich jest naturalny przyspieszasz opalania VIBE. Unikalne połączenie składników pochodzących z natury zapewnia nawilżenie, a także gładkość i miękkość.

Natomiast balsam MYSTERY z aktywatorem kolagenu wpłynie na trwałą opaleniznę. Co więcej, dla jeszcze lepszej pielęgnacji zawiera komponenty z głębi mórz, drogocenne oleje, minerały, aloes i witaminę E zwaną witaminą młodości. Inne nasze bestselery to podwójny balsam do opalania MEGA BRONZER i kosmetyk do trudno opalających się części ciała SEXY LEGS.

Wybierz kosmetyki Onyx i opalaj się bezpiecznie!
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

TAGI:

2020@onyxtanAfter TanAloesAtrakcyjna opaleniznabalsam do opalaniabalsam do solariumBalsam po opalaniubalsamybezpieczeństwo w solariumBlack CaviarBody Tenderbranża solaryjnaBrąz z oka mgnieniubrązowa opaleniznabronzerbronzer opalaniabronzing intensifierschristmaschristmas magicciekawostkiciemna opaleniznaco daje opalanieco robię źle w solariumCzego unikać podczas oparzeńdo solariumDobór kosmetykuDobre solariumFototyp skóryget tan and slimhigienahigiena w solariumIdealna opaleniznaidealne kosmetykijak opalić nogijak opalić się w solariumjak się dobrze opalićjak uzyskać ciemną opaleniznęjak zadbać o skóręjasna karnacja a opalanie w solariumkolagenKosmetyk na słońcekosmetykikosmetyki do opalaniakosmetyki do opalania w solariumkosmetyki do solariumkosmetyki solaryjnekrem z filteremKremy ochronne z filtremla playalampy kolagenowelifestylemerry christmasmity i faktymoje solariummusthavemy first visitnaturalna opaleniznanaturalne składnikinawilżenie skóryNo5 Dark Nightochrona oczu w solariumOnyxonyx sunlessonyx tanopalanieOpalanie w solariumopaleniznaopalone nogioszczędność czasupianka samoopalającaPiękna opaleniznaPiękny owocowy zapachpiękny zapachpierwsza wizyta w solariumpodkreślić opaleniznępodsumowanie rokuprezentyprezenty walentynkowePrzyspieszacz opalaniapłyn do dezynfekcjiregeneracja skórySHESkóra muśnięta słońcemskóra pełna blaskuSolariasolariumsuper produktyszybkie opalanietanningtanning salontingleupominkiurodaVibeWakacyjna opaleniznawellnessWhite Bronzerwypoczynek

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem