Pokaż pasek boczny

Pianka Samoopalająca – najczęściej zadawane pytania

Opublikowany przez MARKETING ONYX

Pianka Samoopalająca – najczęściej zadawane pytania
Pianka samoopalająca No-lie marki Onyx to doskonała propozycja dla osób, które pragną nie tylko szybko zapewnić sobie efekt skóry lekko muśniętej słońcem, ale także otulić ją naturalną pielęgnacją. Wiemy jednak, że macie wiele wątpliwości na temat stosowania naszych produktów, a szczególnie pianki samoopalającej. Najczęściej nurtuje Was to, jak należy jej używać, jak długo działa i wiele innych kwestii. Dlatego postanowiliśmy zebrać wszystkie tematy, nad którymi się zastanawiacie i udzielić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Solarium – najczęściej zadawane pytania

Opublikowany przez MARKETING ONYX

Solarium – najczęściej zadawane pytania
Wiemy, że macie wiele pytań dotyczących solarium. Dlatego w tym wpisie chcemy rozwiać Wasze wątpliwości. Jak często chodzić na solarium? Jak zacząć się opalać? I jak zyskać piękny kolor skory? Wszystkich ciekawskich zapraszamy do lektury.

Postanowienia Noworoczne

Opublikowany przez MARKETING ONYX

Postanowienia Noworoczne
Znowu pożegnaliśmy stary rok i powitaliśmy nowy czas, który daje ogromną nadzieję na coś lepszego. Co więcej, to także doskonała okazja do sporządzenia listy postanowień noworocznych. Zapewne wiele osób decyduje się wprowadzić w swoje życie radykalne zmiany, które zapewnią progres. Każda osoba dbająca o swój image musi uwzględnić przynajmniej kilka punków dotyczących pielęgnacji urody i poprawy wyglądu. Sprawdź, jak zadbać o siebie w Nowym Roku i wycisnąć tyle szczęścia, ile się da!

Jak długo utrzymuje się opalenizna?

Opublikowany przez MARKETING ONYX

Jak długo utrzymuje się opalenizna?

 Piękna, wiecznie opalona skóra to marzenie wielu z nas. Sprawia ona, że ciało wygląda nie tylko niezwykle apetycznie, ale również smukło i bardzo zdrowo. Jak długo utrzymuje się ona na skórze? I jak sprawić, aby towarzyszyła nam jeszcze dłużej? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule. Wraz z nadejściem jesieni wiele z nas żegna się z pięknym kolorem skóry. Jak się jednak okazuje, opalenizną można cieszyć się nawet w chłodne dni. I nie trzeba w tym celu jechać na Wyspy Kanaryjskie. Wystarczy korzystać z solarium i stosować odpowiednie kosmetyki do ciała.     Jak długo może utrzymywać się opalenizna? To, jak długo...

Czy opalenizna optycznie wyszczupla sylwetkę?

Opublikowany przez MARKETING ONYX

Czy opalenizna optycznie wyszczupla sylwetkę?
Zgrabna i piękna sylwetka dodaje pewności siebie, a także sprawia, że kobieta czuje się piękna. Dzięki temu bez trudności poradzi sobie z różnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nią życie. Jednakże osiągnięcie wymarzonego wyniku często związane jest z ciężką pracą i wytrwałością. Na szczęście istnieje sposób, który pozwoli bardzo szybko ukryć mankamenty urody i optycznie wyszczuplić ciało. Słoneczna i delikatna opalenizna na skórze przyczynia się do tego, że prezentuje się ona młodziej, gładziej i przede wszystkim smuklej. Poznaj kilka skutecznych sprzymierzeńców pozwalających osiągnąć fantastyczny efekt w krótkim czasie, bez niebezpieczeństwa narażania skóry na negatywne działanie promieniowania słonecznego.

Prosty sposób na utrzymanie opalenizny jesienią

Opublikowany przez MARKETING ONYX

Prosty sposób na utrzymanie opalenizny jesienią

 Nie możesz przekonać się do samoopalaczy lub masz z nimi złe doświadczenia? Zmęczenie po pracy odbiera Ci ochotę na wychodzenie do solarium, ale piękna i naturalna opalenizna to Twoje marzenie? Stworzyliśmy produkt, który jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby.   No-Lie Self Tan Bronzing Mousse – natura umieszczona w butelce To jeden z produktów, z którego jesteśmy bardzo dumni. Jest to najwyższej jakości pianka samoopalająca inspirowana naturą i to właśnie było naszą główną motywacją, kiedy tworzyliśmy ten kosmetyk. Naturalny skład Pianki zawdzięczamy takim składnikom, jak organiczny aloes, ekstrakt z kokosa i czarnej róży, a także pomarańcza. To właśnie dzięki tym...

Najlepsze sposoby na podrażnioną opalaniem skórę!

Opublikowany przez ONYX TAN

Najlepsze sposoby na podrażnioną opalaniem skórę!
Wszyscy dobrze wiemy, że długotrwała ekspozycja na słońce podrażnia skórę i może doprowadzić do oparzeń. Czerwona, swędząca i piekąca skóra to częste i główne efekty nadmiernego korzystania ze słońca, której po prostu nie zabezpieczyliśmy odpowiednimi kosmetykami chroniącymi przed negatywnymi skutkami promieniowania UVB, co zamiast złotej, pięknej i zdrowej opalenizny, może powodować bolesne swędzenie, pieczenie i zaczerwienienie skóry.

Niniejsza Polityka prywatności dotyczy przetwarzania danych osobowych zebranych w związku ze stroną internetową www.onyxtan.pl oraz wszystkimi pokrewnymi stronami internetowymi, takimi jak nasza witryna społecznościowa i newsletter.

Pre-loader