2 3 4
14
lat doświadczenia
18
europejskich krajów
26+
produktów
99%
zadowolonych klientów
669k
opalonych w 2014

Firma Onyx Products została założona w 2003 roku, jej siedziba znajduje się w słonecznej Florydzie. Onyx International, z siedzibą w Polsce, ma ugruntowaną pozycję jako wyłączny dystrybutor kosmetyków do opalania Onyx na rynku międzynarodowym. Doceniona zarówno przez ekspertów kosmetologii, jak i klientów szybko doczekała się powszechnego uznania oraz licznych wyróżnień.
Oferujemy tylko najlepsze produkty: bronzery, przyspieszacze, balsamy po opalaniu. Nasze kosmetyki powstają w nowoczesnych amerykańskich laboratoriach. Produkty Onyx, stworzone do opalania w solarium oraz w gabinetach kosmetycznych, pielęgnują, odżywiają i nawilżają skórę pozostawiając ją pięknie opaloną. Wyjątkowa formuła preparatów opalających Onyx pozwala osiągnąć opaleniznę w krótkim czasie, naturalnie dopasowaną do różnych typów skóry i karnacji.  Dodatkowo nasze kosmetyki, dzięki bogatej gamie składników pielęgnujących, działają przeciwstarzeniowo, antycelulitowo, ujędrniająco i wygładzająco na skórę.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane zawsze na czas, a towar był najwyższej jakości. Dzięki rozbudowanym kanałom sprzedaży szybko i skutecznie docieramy do Naszych klientów, a zakupy w naszym sklepie internetowym stają się proste, wygodne i przyjemne.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości  pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem email biuro@onyxtan.com lub telefonicznie pod numerem +48 56 658 7733.

Jeżeli jesteś właścicielem solarium, salonu kosmetycznego lub dystrybutorem kosmetyków i chcesz rozpocząć sprzedaż produktów lub usług firmy Onyx International, skontaktuj się z nami. Współpraca na pewno okaże się owocna!

Serdecznie zapraszamy!

Napisali o nas
Copyright © Onyx Products, Inc. 2017.
All rights reserved.