2. METODY PŁATNOŚCI

ONYX akceptuje następujące metody płatności: Karty kredytowe: Visa, Visa Business, MasterCard, American Express, Visa Electron oraz inne.Łączna kwota zostanie pobrana z karty, gdy złożysz zamówienie. Onyx oferuje opcję Szybkiej realizacji transakcji, umożliwiającą bezpieczne zapisanie danych karty kredytowej, dzięki czemu nie musisz ich ponownie wprowadzać w przyszłych zakupach.

Wszystkie dane związane z płatnościami są szyfrowane 256 bitowym kluczem zabezpieczeń.

PayPal: zakupy w trybie online bez konieczności podawania danych karty kredytowej na stronie internetowej, w przypadku posiadania konta PayPal. Twoje konto zostanie obciążone po zakończeniu zamówienia.Aby zarejestrować konto PayPal, odwiedź stronę paypal.com

Polskie ePłatności: zakupy w trybie online. Klient, w momencie dokonywania płatności, przenoszony jest na stronę formularza Polskich ePłatności Online. Następnie na podstawie wypełnionych danych system łączy się z bankami, tym samym umożliwiając przeprocesowanie transakcji.Po otrzymaniu potwierdzenia kupujący jest automatycznie przekierowany z powrotem na stronę sklepu.

Możesz wybrać jaką metodą chcesz zapłacić za zakupy w naszym sklepie. Może to być BLIK, Przelew z Twojego banku lub inna dostępna metoda, jaką oferują Polskie ePłatności.


Twoje konto zostanie obciążone po zakończeniu zamówienia.

To jest standardowe powiadomienie o plikach cookie, które możesz łatwo dostosować lub wyłączyć w panelu administratora. Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Liquid error (layout/theme line 84): Could not find asset snippets/ekoma.liquid