Produkty dezynfekujące

Produkty dezynfekujące Onyx

Solar Guard Mega Power

Każdy właściciel oraz pracownik solarium wie, jak ważna jest odpowiednia higiena w salonie solaryjnym, aby klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie.W asortymencie sklepu Onyx znajdziecie również płyn do dezynfekcji, który został stworzony we współpracy z liderami chemii i biologii, z myślą o wymagających użytkownikach.

Jest w pełni bezpieczny do użytku na pleksi, działa na nią pielęgnująco i zapobiega osadzaniu zanieczyszczeń. Przy świetnych właściwościach myjących posiada szerokie spektrum biobójcze wobec bakterii, grzybów i wirusów. Solar Guard Mega Power to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Jest to produkt zarejestrowany w bazie produktów biobójczych z potwierdzonym działaniem bakteriobójczym oraz grzybobójczym. Nie zawiera aldehydów i fenoli, zgodny ze wszystkimi normami i dyrektywami UE. Posiada subtelny i niedrażniący zapach, a jego właściwości zapewniają idealną czystość w salonie.

Koncentrat jest dostępny w butelce o pojemności 500 ml, co pozwala na uzyskanie 20 litrów gotowego płynu do dezynfekcji. Wystarczy 25 ml płynu na 1 litr wody. Działa już po 60 sekundach! Po każdej sesji opalania rozpyl roztwór na mytej powierzchni. Po odczekaniu określonego czasu, wytrzyj powierzchnię ręcznikiem papierowym. Tak zdezynfekowane łóżko jest gotowe dla kolejnego klienta.

Sprawdź czy płyn do dezynfekcji, który stosujesz w swoim solarium… Solar Guard Mega Power gwarantuje, że na każde z tych pytań odpowiesz TAK, a co ważne, stosując go nie musisz obawiać się kontroli z Sanepidu!

  • Jest zarejestrowany w bazie produktów biobójczych?
  • Jest zgodny ze wszystkimi normami UE?
  • Ma poświadczone działanie bakteriobójcze i grzybobójcze?
  • Posiada etykietę i kartę charakterystyki zgodną z wytycznymi urzędu ds. produktów biobójczych?
  • Nie zawiera szkodliwych aldehydów i fenoli?
  • Jest w pełni bezpieczny?

 

Produkty z serii Armor

Produkty z serii ARMOR posiadają 70%-owe stężenie alkoholu etylowego - w pełni skuteczne w procesie dezynfekcji. Zarejestrowane są w Wykazie Produktów Biobójczych prowadzonym przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. 

Skutecznie dezynfekują skórę (według obowiązujących norm stężenie alkoholu etylowego w produkcie do dezynfekcji powinno być wyższe niż 60%)

ARMOR dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, to produkt odpowiedni w każdej sytuacji, kiedy potrzebna jest szybka dezynfekcja lub gdy dostęp do bieżącej wody oraz mydła jest ograniczony lub niemożliwy. Świetnie sprawdzi się m.in. w podróży, podczas spaceru, w gospodarstwie domowym, przemyśle usługowym oraz szkole.

    To jest standardowe powiadomienie o plikach cookie, które możesz łatwo dostosować lub wyłączyć w panelu administratora. Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.