Urządzenia opalające

Onyx International pomaga w dystrybucji łóżek solaryjnych marek takich jak: Ergoline, Mega Sun, Soltron, Luxura, Tanzi Opal Fitness.

Oferujemy nie tylko dystrybucję urządzeń opalających, ale również merytoryczną pomoc przy budowie salonu, pomoc techniczną oraz szkolenie z wiedzy na temat opalania. Staramy się pomagać i doradzać w każdym aspekcie związanym z prowadzeniem salonu solaryjnego.

Po uprzednim kontakcie realizujemy również zamówienia personalizowane. Zagwarantujemy najbardziej dogodne i przyjazne warunki współpracy i kompleksową obsługę. Bierzemy pod uwagę różne potrzeby, różne możliwości i indywidualne wymagania. Staramy się również podpowiadać na jakie ważne sprawy warto zwrócić szczególną uwagę, aby działalność solaryjna przynosiła satysfakcję, a przede wszystkim korzyści finansowe.

Lampy do solarium

Firma Onyx oferuje również sprzedaż lamp renomowanych marek do wszystkich rodzajów urządzeń solaryjnych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, doradztwo w zakresie doboru sprzętu, profesjonalną i sprawną wymianę oraz montaż lamp we wszystkich urządzeniach. W naszym asortymencie znajdziecie lampy takie jak: Bermuda Gold, New Technology, Smart Sun, RainbowLight, Cosmedico, lampy z normą 0,3 oraz lampy brązujące.

 

Lampy Bermuda Gold, to najlepszy wybór lamp UV oferowany z długą i krótką elektrodą spełniające wszystkie wymogi rynku europejskiego i opinii stosujących je klientów. Lampy do solarium Bermuda Gold łączy wysoka wydajność oraz długa żywotność z najbardziej oczekiwanymi efektami opalania. Asortyment Bermuda Gold to profesjonalny produkt oparty na nowoczesnej technologii UV, w której zastosowano wieloletnie doświadczenie i rozwiązania dążące do uzyskania najwyższej jakości efektów opalenia.

Lampy do solarium firmy New Technology zostały stworzone z najwyższej jakości komponentów. Są zaprojektowane tak, aby mogły współpracować z każdym urządzeniem, zarówno stojącymi, jak i łóżkami. Szeroki program lamp do solarium oferuje lampy w całej gamie długości oraz mocy od 80 do 220 watów.

Rewolucyjne lampy Smart Sun są wyjątkową kombinacją czerwonego światła (Red Beauty Light) i mocy opalania UV. Rezultatem korzystania z tej najnowszej technologii jest delikatna, miękka i pięknie opalona skóra.

Lampy RainbowLight to lampy o czterech kolorach: żółtym, niebieskim, zielonym i czerwonym, które sprawią, że opalanie będzie niepowtarzalne i oczaruje Cię niesamowitymi efektami. Lampy zostały tworzone po to, aby opalenizna była jeszcze piękniejsza, idealna, a skóra gładka i doskonała. Mieszaj, dopasowuj i baw się kolorami, aby uzyskać spektakularny wygląd swojego solarium! 

Lampy Cosmedico to przede wszystkim najwyższa jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki wdrażaniu zaawansowanych i innowacyjnych technologii, jakich jak wprowadzenie kultowej lampy do solarium Cosmedico Cosmolux 9K90, firma zyskała zaufani klientów z całego świata. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo, a także wysoka jakość obsługi i rzetelność wobec klientów, stawia Cosmedico jako lidera wśród producentów lamp do opalania.

 

Wybór właściwych lamp to ważna decyzja, od której w dużej mierze zależy sukces studia solaryjnego. Przy zakupie powinniśmy kierować się: współczynnikiem UV, żywotnością lamp, oraz wyglądem opalenizny. O szczegóły pytaj swojego przedstawiciela handlowego lub zadzwoń:

 

Biuro: 603 082 100

Kierownik Sprzedaży: 603 437 300

Niniejsza Polityka prywatności dotyczy przetwarzania danych osobowych zebranych w związku ze stroną internetową www.onyxtan.pl oraz wszystkimi pokrewnymi stronami internetowymi, takimi jak nasza witryna społecznościowa i newsletter.

Pre-loader