Urządzenia opalające

Łóżko solaryjne

 

Urządzenia opalające

Onyx International zajmuje się również dystrybucją łóżek solaryjnych marek takich jak: Ergoline, Mega Sun, Soltron, Luxura, Tanzi Opal Fitness.

Zajmujemy się nie tylko dystrybucją urządzeń opalających, ale również merytoryczną pomocą przy budowie salonu, pomocą techniczną oraz szkoleniem z wiedzy na temat opalania. Staramy się pomagać i doradzać w każdym aspekcie związanym z prowadzeniem salonu solaryjnego.

Po uprzednim kontakcie realizujemy również zamówienia personalizowane. Zagwarantujemy najbardziej dogodne warunki współpracy i kompleksową obsługę. Bierzemy pod uwagę różne potrzeby, możliwości i indywidualne wymagania. Staramy się również podpowiadać na jakie ważne sprawy warto zwrócić szczególną uwagę, aby działalność solaryjna przynosiła jak największe efekty.

 

Lampy do solarium

Onyx International oferuje również sprzedaż lamp renomowanych marek do wszystkich rodzajów urządzeń solaryjnych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, doradztwo w zakresie doboru sprzętu, profesjonalną i sprawną wymianę oraz montaż lamp we wszystkich urządzeniach. W naszym asortymencie znajdziecie lampy takie jak: Bermuda Gold, New Technology, Smart Sun, RainbowLight, Cosmedico, lampy z normą 0,3 oraz lampy brązujące.

  • Lampy Bermuda Gold, to najlepszy wybór lamp UV oferowany z długą i krótką elektrodą spełniające wszystkie wymogi rynku europejskiego i opinii stosujących je klientów. Lampy do solarium Bermuda Gold łączy wysoka wydajność oraz długa żywotność z najbardziej oczekiwanymi efektami opalania. Asortyment Bermuda Gold to profesjonalny produkt oparty na nowoczesnej technologii UV, w której zastosowano wieloletnie doświadczenie i rozwiązania dążące do uzyskania najwyższej jakości efektów opalenia.
  • Lampy do solarium firmy New Technology zostały stworzone z najwyższej jakości komponentów. Są zaprojektowane tak, aby mogły współpracować z każdym urządzeniem, zarówno stojącymi, jak i łóżkami. Szeroki program lamp do solarium oferuje lampy w całej gamie długości oraz mocy od 80 do 220 watów.
  • Rewolucyjne lampy Smart Sun są wyjątkową kombinacją czerwonego światła (Red Beauty Light) i mocy opalania UV. Rezultatem korzystania z tej najnowszej technologii jest delikatna, miękka i pięknie opalona skóra.
  • Lampy RainbowLight to lampy o czterech kolorach: żółtym, niebieskim, zielonym i czerwonym, które sprawią, że opalanie będzie niepowtarzalne i oczaruje Cię niesamowitymi efektami. Lampy zostały tworzone po to, aby opalenizna była jeszcze piękniejsza, idealna, a skóra gładka i doskonała. Mieszaj, dopasowuj i baw się kolorami, aby uzyskać spektakularny wygląd swojego solarium!
  • Lampy Cosmedico to przede wszystkim najwyższa jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki wdrażaniu zaawansowanych i innowacyjnych technologii, jakich jak wprowadzenie kultowej lampy do solarium Cosmedico Cosmolux 9K90, firma zyskała zaufani klientów z całego świata. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo, a także wysoka jakość obsługi i rzetelność wobec klientów, stawia Cosmedico jako lidera wśród producentów lamp do opalania.

     

Wybór właściwych lamp to ważna decyzja, od której w dużej mierze zależy sukces studia solaryjnego. Przy zakupie powinniśmy kierować się:  współczynnikiem UV, żywotnością lamp, oraz wyglądem opalenizny. O szczegóły pytaj swojego przedstawiciela handlowego lub zadzwoń: (56) 658-7733.

To jest standardowe powiadomienie o plikach cookie, które możesz łatwo dostosować lub wyłączyć w panelu administratora. Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Pre-loader