2 3 4
Bronzery

Bronzery

Bronzery pomagają uzyskać niemal natychmiastowy efekt naturalnej, głębokiej opalenizny. Nasze bronzery nadają skórze piękny, apetycznie czekoladowy odcień.

Black Bronzer

Black Bronzer

Black Bronzer to innowacyjny kosmetyk wzbogacony o formułę Multi Bronzing, która została stworzona dla uzyskania lepszych efektów opalania.

Naturalny przyspieszacz

Naturalny przyspieszacz

Naturalny przyspieszacz skraca czas procesu opalania dzięki unikalnemu kompleksowi olejów. Idealny dla niecierpliwych miłośników opalania.

Luksusowe bronzery

Luksusowe bronzery

Luksusowe Bronzery ostały stworzone po to, by intensywnie stymulować brązowienie skóry oraz doskonale ją odżywiać.

Naturalne Bronzery

Naturalne Bronzery

Naturalne bronzery to nowa kategoria wśród kosmetyków do opalania w solarium. Swoje naturalne działanie zawdzięczają zawartości melaniny roślinnej.

Przyspieszacze opalania

Przyspieszacze opalania

Przyspieszacze nadają efekt pięknej, głębokiej opalenizny w niebywale krótkim czasie. Są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na opalanie.

Przyspieszacze brązujące

Przyspieszacze brązujące

Przyspieszacze brązujące nie dość, że przyspieszają proces opalania, to również pogłębiają odcień opalenizny, nadając skórze piękny, zdrowy i promienny wygląd.

Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria do opalania wpływają na satysfakcję nawet najbardziej wymagającego klienta. Uatrakcyjniają proces opalania się i podnoszą jego komfort.

Po opalaniu

Po opalaniu

Produkty te przeznaczone są do pielęgnacji opalonej skóry. Kosmetyki po opalaniu, dzięki zawartości naturalnych składników regenerują naskórek.

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie są zwolennikami solarium lub długotrwałego leżakowania na słońcu.

Lampy

Lampy

Najwyższej jakości, profesjonalne lampy do solarium. Oferujemy nie tylko zakup, ale także montaż i wymianę. Zainwestuj w komfort opalania Twoich klientów.

Copyright © Onyx Products, Inc. 2017.
All rights reserved.